رویداد استارتاپی

رویداد صنعت فولاد

اين رويداد بصورت ملی و در محورهای "تولید دانش بنیان مواد اولیه و فرمولاسیون، بهینه سازی فرآیند تولید اقتصادی، بهینه سازی مصرف آب و انرژی، بهبود آلایندگی های محیط زیستی، بومی‌سازی تکنولوژی تجهیز (سخت افزار، نرم افزار)، بازنگری و ارتقای مدیریت نیروی انسانی" با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان یزد و توسط فن بازارمنطقه ای یزد برگزار خواهد شد.

تاریخ های مهم

شروع رویداد:
13 اسفند 99
پایان رویداد:
13 اسفند 99
شروع ثبت نام:
01 بهمن 99
آخرین مهلت ثبت نام:
27 بهمن 99

راه های ارتباطی

تلفن:
03537269816 داخلی 30
اینستاگرام:

مکان

_________________
زمان باقی مانده تا شروع رویداد
ثانیه دقیقه ساعت روز

ثبت نام در رویداداخبار و اطلاعیه ها


دومین پیش رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنعت فولاد

دومین پیش رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنعت فولاد برگزار شد.

این نشست که در روز پنجشنبه ۱۶ بهمن ۹۹ با حضور ۱۵ شرکت فناور در حوزه فولاد در سالن جلسات پارک علم و فناوری یزد برگزار گردید.

در این پیش رویداد که با هدف شناسایی شرکت‌های فناور و دانش بنیان جهت رفع نیازهای فناورانه صنعت فولاد برگزار شد، آقای علومی(مدیرعامل شرکت سورنا) به ارائه نیازهای صنعت فولاد پرداختند و پس از آن شرکت‌های فناور به ارائه زمینه فعالیت‌های کاری خود و نقطه نظرهای خود به صورت پرسش و پاسخ پرداختند.

07:49 | 1401-07-08
اولین پیش‌رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنعت فولاد

در این گردهمایی که با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی یزد برگزار شد، مدیران صنایع فولاد استان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص چالش‌های فناوری صنعت فولاد و نحوه برگزاری رویداد بیان کردند.

07:49 | 1401-07-08
ریورس پیچ یا چالش معکوس چیست؟

رویداد Reverse Pitch (یا ارائه معکوس) یک رویداد مبتنی بر تقاضای نوآوری است که طی آن شرکت های بزرگ و سازمان ها، چالش ها و نیازهای فناورانه خود را معرفی می کنند و از مخاطبان می خواهند که پیشنهادهای نوآورانه خود را برای حل چالش ها در مهلت مشخص شده ارسال و از فرصت همکاری با سازمان متقاضی‌ بهره مند شوند.
در رویداد ریورس پیچ صنعت فولاد برخی از شرکت های فعال و بزرگ صنعت فولاد اقدام به معرفی نیازهای فناورانه خود در مقابل افراد و شرکتهای فناور و دانش بنیان می کنند و در صورت اعلام آمادگی برای رفع نیازها از سوی فناوران، جلسات مذاکره بین طرفین انجام خواهد گرفت.

دفتر فن بازار به عنوان مجری و کارگزار تبادل فناوری رویداد اقدام به شناسایی نیازهای فناورانه شرکت های فولادی، برگزاری رویداد، هماهنگی جلسات مذاکره و مدیریت تعاملات بین طرفین تا حصول نتیجه را بر عهده خواهد داشت.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۵۳۷۲۶۹۸۱۶داخلی ۱۲ و ۳۰ تماس حاصل نمایند.

07:49 | 1401-07-08
حامیان راهبردی


پارک علم و فناوری یزد
حامی برگزاری رویداد
دانشگاه یزد
حامی برگزاری رویداد
اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان یزد
حامی برگزاری رویداد
خانه صنعت،معدن و تجارت استان یزد
حامی برگزاری رویداد
شركت شهركهاي صنعتي استان يزد
حامی برگزاری رویداد

کمیته اجرایی


فن بازار منطقه‌ای استان یزد
مجری برگزاری رویداد
شرکت راهکار تجارت پویا سورنا
مجری برگزاری رویداد